Jesteś w: Strona główna > Kontakt

Kontakt

 

TERMO-KLIMA MK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

ul. Tartaczna 12

40-749 Katowice

Tel. 32 353 21 20, 32 202 53 87 
Tel./fax: 32 202 53 87 wew. 24

  Księgowość
  Tel. 32 353 21 20 wew.30         Email: biuro@termo-klima.pl
Sekretariat

Tel. 32 353 21 20 wew. 21, 26

 

Email: biuro@termo-klima.pl

Dział projektowy

Tel. 32 353 21 20 wew. 22

inż. Bogumił Korczyński
e-mail b.korczynski@termo-klima.pl

mgr inż. Maciej Sypiański
e-mail m.sypianski@termo-klima.pl

Tel. 32 353 21 20  wew. 23

mgr inż. Beata Trzepizur
e-mail b.trzepizur@termo-klima.pl

mgr inż. Kornelia Marszałek
e-mail k.marszalek@termo-klima.pl

Tel. 32 353 21 20 wew. 29

inż. Michał Gordzielik
e-mail m.gordzielik@termo-klima.pl

Dział automatyki

Tel. 32 353 21 20 wew. 25

Grzegorz Małkiński
e-mail g.malkinski@termo-klima.pl

Dział kosztorysowania ofert i przygotowania produkcji

 

Tel. 32 53 21 20  wew.33

 

 

Piotr Polewka
e-mail p.polewka@termo-klima.pl

 

 

Jerzy Ogryzło
e-mail j.ogryzlo@termo-klima.pl

 

Magdalena Król-Czempisz

e-mail m.krol-czempisz@termo-klima.pl

Dział prowadzenia inwestycji

 

Tel. 32 353 21 20 wew. 28

Przemysław Marek
e-mail p.marek@termo-klima.pl

 

Adam Walczuch
e-mail a.walczuch@termo-klima.pl

 

Dział produkcyjny
Tel. 32 53 21 20  wew. 27 Rafał Czyrwik
e-mail r.czyrwik@termo-klima.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku, godz. 7.00 – 15.00

NIP: 954-273-59-78
REGON: 242852164